Aktuální dění, novinky či zajímavé informace sledujte na našem facebook.com/fkdynamovb

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - jaro 2013

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
12. Ne 2013 10:00 FK Dynamo - Sokol H.Dvořiště 5:3 (5:1) Filip P.2,Kulich Dom.,Cach T.,Krob D.
13. Ne 2013 FK Nová Ves-Brloh B - FK Dynamo 6:3 (1:1) Sedláček Mar.,Cach T.,Filip P.
14. Ne 2013 10:00 FK Dynamo - SK Větřní 0:8 (0:2)
15. So 2012 14:00 FC Vltava Loučovice - FK Dynamo 11:1 (4:0) Filip P.
16. Ne 2013 10:00 FK Dynamo - TJ Hraničář Malonty 8:0 (5:0) Cach T.3,Krob D.2,Filip P.2,Coufal Mar.
17. Ne 2013 - FK Dynamo
18. So 2013 10:00 FK Dynamo - Sokol Chvalšiny 1:13 (1:4) Krob D.
19. So 2013 FC Šumava Frymburk - FK Dynamo 6:5 (2:2) Cach T.2,Filip P.2,Kulich Dom.
20. So 2013 10:00 FC Velešín - FK Dynamo 11:1 (5:0)
21. So 2013 10:00 FK Dynamo - Smrčina H.Planá 6:3 (2:2) Cach T.4,Krob D.,Filip P.
22. So 2013 10:00 FK D.Dvořiště - FK Dynamo 2:3 (0:3) Cach T.,Krob D.,Filip P.

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - podzim 2012

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
1. So 25.8.2012 11:00 Sokol H.Dvořiště - FK Dynamo 2:9 (1:4) Vnuk P.4,Harenčák,Cach T.,Krob D.,Svora Z.,Filip P.
2. Ne 1.9.2012 10:00 FK Dynamo - FK Nová Ves-Brloh B 4:0 (2:0) Cach T.2,Svora Z,Filip P.
3. So 8.9.2011 14:00 SK Větřní - FK Dynamo 3:0 (2:0)
4. Ne 15.9.2012 10:00 FK Dynamo - FC Vltava Loučovice 4:6 (3:3) Ferenc A,Cach T.,Krob D.,Vnuk P.
5. Ne 23.9.2012 10:00 TJ Hraničář Malonty - FK Dynamo 0:4 (0:2) Vnuk P.2,Ferenc A.,Cach T.
6. So 29.9.2012 10:00 FK Dynamo - TJ Černá v Pošumaví 20:0 (12:0) Šesták3,Cach3,VnukP.3,FilipP.3,Ferenc2,Sedláček M2,Tran Van quang,Kulich Do.,Krob D.,Coufal M.
7. So 6.10.2012 13:30 Sokol Chvalšiny - FK Dynamo 5:1 (3:1) Filip patrik
8. So 13.10.2012 10:00 FK Dynamo - FC Šumava Frymburk 8:1 (4:0) Vnuk P.4,Svora Z.2,Cach T.,Filip P.
9. So 20.10.2012 10:00 FK Dynamo - FC Velešín 1:9 (1:2) Cach T.
10. So 27.10.2012 10:00 Smrčina H.Planá - FK Dynamo 3:0 kontumace
11. Ne 3.11.2012 10:00 FK Dynamo - FK D.Dvořiště 1:3 (1:1) Cach T.

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - jaro 2012

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
12. Ne 8.4.2012 10:00 FK Nová Ves-Brloh - FK Dynamo 2:9 (2:5) Bäuml R.6,Cach T.2,Svora Z.
13. 14.4.2012 volno -
14. So 21.4.2012 14:30 Sokol Chvalšiny - FK Dynamo 2:0 (1:0)
15. So 28.4.2012 10:00 FK Dynamo - TJ Hraničář Malonty 7:2 (3:2) Bäuml R.3,Mikuláštík K.,Sedláček M.,Cach T.,Filip P.
16. Ne 5.5.2012 10:00 Smrčina Horní Planá - FK Dynamo 1:3 (0:1) Bäuml R.,Cach T.,Filip P.
17. So 12.5.2012 10:00 FK Dynamo - FC Šumava Frymburk 7:1 (3:0) Mikuláštík K.2,Bäuml R.2,Filip P.2,Cach T.
18. So 19.5.2012 10:00 FK Dolní Dvořiště - FK Dynamo 2:2 (1:2) Mikuláštík K.,Svora Z.
19. So 26.5.2012 10:00 FC Velešín - FK Dynamo 4:3 (0:1) Šesták J.,Bäuml R.,Filip F.
20. So 2.6.2012 10:00 FK Dynamo - FC Vltava Loučovice 2:5 (0:2) Bäuml R.2
21. Ne 10.6.2012 10:00 FK Slavoj ČK B - FK Dynamo 7:2 (5:1) Bäuml R.,Cach T.
22. So 16.6.2012 10:00 FK Dynamo - Sokol Benešov 1:4 (1:2) Cach T.

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - podzim 2011

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
1. So 20.8.2011 10:00 FK Dynamo - FK Nová Ves-Brloh 5:1 (2:1) Cach T.2,Mikuláštík K.,Biebl J.,Vnuk P.
2. Ne 28.8.2011 10:00 TJ Černá v Pošumaví - FK Dynamo 0:3 kontumace
3. So 3.9.2011 10:00 FK Dynamo - Sokol Chvalšiny 3:1 (2:1) Mikuláštík K.,Sedláček M.,Filip P.
4. Ne 11.9.2011 14:00 TJ Hraničář Malonty - FK Dynamo 3:5 (2:0) Bäuml R.2,Cach T.,Svora Z.,Filip P.
5. So 17.9.2011 10:00 FK Dynamo - Smrčina Horní Planá 11:2 (5:0) Bäuml R.5,Cach T.2,Filip P.2,Mikuláštík K.,Svora Z.
6. So 24.9.2011 10:00 FC Šumava Frymburk - FK Dynamo 1:8 (1:4) Cach T. 3,Filip P.2,Bartoň V.,Lávička D.,Svora Z.
7. So 1.10.2011 10:00 FK Dynamo - FK Dolní Dvořiště 6:3 (3:1) Bäuml R.4,Cach T.,Filip P.
8. So 8.10.2011 10:00 FK Dynamo - FC Velešín 11:1 (5:0) Filip P.3,Vnuk P.2,Svora Z.2,Šesták J.,Bäuml R.,Filip Fi.,Korejs Fi.
9. Ne 16.10.2011 14:00 FC Vltava Loučovice - FK Dynamo 2:3 (1:3) Cach T. 2,Svora Z.
10. So 22.10.2011 10:00 FK Dynamo - FK Slavoj ČK B 4:0 (2:0) Bäuml R.2,Mikuláštík K.,Cach T.
11. Ne 30.10.2011 10:00 Sokol Benešov - FK Dynamo 7:1 (4:1) Bäuml Robert

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - jaro 2011

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
12. Ne 10.4.2011 10:00 Sokol Benešov n/Černou - FK Dynamo 4:1 (1:1) Bäuml R.
13. So 16.4.2011 10:00 FK Dynamo - SK Větřní 0:9 (0:6)
14. Ne 24.4.2011 10:00 TJ Černá-Hořice - FK Dynamo 5:1 (2:0) Cach T.
15. So 30.4.2011 10:00 FK Dynamo - Sokol Chvalšiny 0:5 (0:3)
16. Ne 8.5.2011 14:00 TJ Hraničář Malonty - FK Dynamo 2:5 (1:1) Svora Z.2,Černoch R.2,Vnuk P.
17. So 14.5.2011 10:00 FK Dynamo - FK Nová Ves-Brloh 6:3 (1:0) Cach T 3,Vnuk P.2,Bäuml R.
18. So 21.5.2011 10:00 FC Šumava Frymburk - FK Dynamo 5:1 (1:0) Kulich Dominik
19. So 28.5.2011 10:00 FK Dynamo - FC Velešín 2:2 (0:1) Cach T.,Fiip P.
20. So 4.6.2011 10:00 FK Dolní Dvořiště - FK Dynamo
21. So 11.6.2011 10:00 Smrčina Horní Planá - FK Dynamo 13:2 (6:1) Bäuml R. 2
22. So 18.6.2011 10:00 FK Dynamo - FC Vltava Loučovice 2:2 (2:0) Bäuml R.,Svora Z.

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - podzim 2010

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
1. So 21.8.2010 10:00 FK Dynamo - Sokol Benešov n/Černou 1:11 (0:7) Kubinec Pavel
2. Ne 29.8.2010 10:00 SK Větřní - FK Dynamo 13:0 (6:0)
3. So 4.9.2010 10:00 FK Dynamo - TJ Černá-Hořice 12:1 (5:1) Bäuml R 5,Cach T.4,Mikuláštík K.,Krob D.,Fiip P.
4. So 11.9.2010 14:30 Sokol Chvalšiny - FK Dynamo 5:0 (2:0)
5. So 18.9.2010 10:00 FK Dynamo - TJ Hraničář Malonty 9:2 (4:0) Šerhakl K. 2,Bäuml R. 2,Cach T. 2,Filip P. 2,Vnuk P.
6. Ne 26.9.2010 10:00 FK Nová Ves-Brloh - FK Dynamo 5:1 (2:1) Cach T.
7. So 2.10.2010 10:00 FK Dynamo - FC Šumava Frymburk 1:10 (0:4) Mikuláštík K.
8. So 9.10.2010 10:00 FC Velešín - FK Dynamo 6:1 (4:0) Cach T.
9. So 16.10.2010 10:00 FK Dynamo - FK Dolní Dvořiště 8:0 ( : )
10. So 23.10.2010 10:00 FK Dynamo - Smrčina Horní Planá 0:7 (0:2)
11. Čt 28.10.2010 10:00 FC Vltava Loučovice - FK Dynamo 6:1 (4:0) Šerhakl K.

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - jaro 2010

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
6. Ne 2.5.2010 14:00 Hraničář Malonty - FK Dynamo 0:2 (0:1) Burda S.2
7. So 8.5.2010 10:00 FK Dynamo - Sokol Benešov n/Černou 4:1 (3:0) Burda S.,Maršík J.,Kutlák Ji.
8. So 15.5.2010 10:00 Fc Vltava Loučovice - FK Dynamo 1:1 (1:0) Burda S.
9. So 22.5.2010 10:00 FK Dynamo - FC Velešín 3:2 (2:1) Maršík J.2 ,Burda S.
10. So 29.5.2010 10:00 FK Dolní Dvořiště - FK Dynamo 18:0 (5:0)
I.fin. So 5.6.2010 10:00 FK Dynamo - Smrčina Horní Planá 1:11 (1:6) Maršík J.
II.fin. So 12.6.2010 10:00 Smrčina Horní Planá - FK Dynamo 11:1 (6:1) Burda

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - podzim 2009

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
1. Ne 6.9.2009 10:00 FK Dynamo - Hraničář Malonty 5:2 (2:1) Maršík J.,Burda S.,Bäuml R.,Cach T.
2. Ne 13.9.2009 10:00 Sokol Benešov n/Černou - FK Dynamo 2:1 (1:0) Bäuml R.
3. Ne 20.9.2009 10:00 FK Dynamo - FC Vltava Loučovice 4:3 (0:1) Maršík J.2,Burda S.,Cach T.
4. So 26.9.2009 10:00 FC Velešín - FK Dynamo 3:4 (3:2) Maršík J.3,Burda S.
5. Ne 4.10.2009 10:00 FK Dynamo - FK Dolní Dvořiště 7:3 (7:2) Maršík J.3,Burda S.2,Cach T.2

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - jaro 2009

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
8. So 25.4.2009 17:00 Sokol Horní Dvořiště - FK Dynamo 1:7 (0:4) Fatura Milan 3, Bodnár Tomáš 2, Čížek Vladislav, Maršík Jan
9. Ne 3.5.2009 10:00 FK Dynamo - FK Dolní Dvořiště 0:3 (0:1)
10. Ne 10.5.2009 10:00 Sokol Benešov n/ Černou - FK Dynamo 0:9 (0:3) Syrovátka M. 3, Maršík Jan 3, Čížek Vl., Sedláček Martin, Cach Tomáš
11. So 16.5.2009 10:00 FC Velešín - FK Dynamo 0:4 (0:2) Syrovátka 2, Čížek, vlastní
12. Ne 24.5.2009 10:00 FC Vltava Loučovice - FK Dynamo 4:2 (2:1) Fatura M., Syrovátka M., Čížek Vl., Maršík Jan
13. 31.5.2009 volno
14. Ne 7.6.2009 10:00 FK Dynamo - Hraničář Malonty 6:2 (3:2) Fatura M. 4, Syrovátka M., Nechyba L.

Rozpis zápasů týmu FK Dynamo Vyšší Brod - st.žáci - podzim 2008

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek Naši střelci
1. Ne 7.9.2008 10:00 FK Dynamo - Sokol Horní Dvořiště 15:0 (7:0) Syrovátka M. 4, Maršík J. 4, Čížek V. 3 Lhotský R., Bodnár T., Šerhakl K., Jindra Š.
2. So 13.9.2008 10:00 FK Dolní Dvořiště - FK Dynamo 0:8 (0:2) Syrovátka M. 4, Fatura M. 3, Bodnár T.
3. Ne 21.9.2007 10:00 FK Dynamo - Sokol Benešov n/ Černou 3:0 kontumačně
4. Ne 28.9.2008 10:00 FK Dynamo - FC Velešín 10:2 (7:0) Syrovátka M. 5, Fatura M. 2, Maršík J. 2, Bodnár T.
5. So 4.10.2008 10:00 FC Vltava Loučovice - FK Dynamo 4:1 (2:1) Maršík J.
6. 11-12.10.2008 volno
7. Ne 19.10.2008 14:00 Hraničář Malonty - FK Dynamo 0:2 (0:0) Syrovátka Martin 2
Sponzoři pro rok 2009: Město VYŠŠÍ BROD | SAPELI | ESOS Ostrava s.r.o. | POstavPO s.r.o. | Pension & Restaurant Inge | BRODYS s.r.o. | BARVY LAKY – Libor Staněk